czwartek, 8 sierpnia 2013

męski album

Witam 
Dzisiaj kolejny album na zrobienie którego tradycyjnie miałam za mało czasu. Mam nadzieje, że sprawił wiele radości obdarowanemu oraz, że podobał się obdarowującym. Wykorzystałam głównie papiery od UHK ale są też takie których nawet nie znam nazw oraz tekturki od scrapińca i wycinanki,Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny :) lecę  spać bo od godziny już nowy dzień się zaczął :)

4 komentarze:

 1. Piękny album, dla faceta to zawsze trudność, ale super dopasowałas Watsona do charakteru zdjęć :) Piękną pamiątkę stworzyłaś :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pięknie dziękuję :) to prawda ... dla faceta to jakoś tak inaczej się robi co nie zawsze jest proste ale i Watson i cała reszta UHaKowych papierów bardzo w tym pomagają :)

   Usuń
 2. Piękny album, próbuję zabrać się za mój pierwszy, ale nie mam pojęcia jak to zrobić - upały nie sprzyjają myśleniu. Pozdrawiam Elżbieta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Nic tylko trzeba się zebrać na odwagę i działać :) pamiątka będzie fantastyczna ... ja swój pierwszy album zrobiłam dla mojej mamy ... zupełnie inny bo na gotowej bazie. Potem zrobiłam 13 następnych już tego typu więc ... do dzieła :)

   Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)