środa, 24 kwietnia 2013

wyniki candy

Nadszedł czas ogłoszenia wyników konkursu, który zakończył się w ostatnią niedziele. Przy pomocy rączek mojej córci została wylosowana jedna osoba a że udział w konkursie wzięły dwie to każda z uczestniczek miała po 50 %. Ogólnie jeśli mam być szczera to zupełnie nie rozumiem kilku rzeczy ale może nie będę pisać o tym tu i teraz ... wejść na ten post było ponad 150 udostępniły informacje dwie ... postanowiłam nagrodzić obie uczestniczki z tym, że jedna dostanie notes i jakieś fajne przydasie a druga same przydasie ... tak więc dziewczyny nic się nie bójcie :) nagrody będą
Ponieważ były tylko dwie karteczki to pozwoliłam sobie minąć akcję mieszania i losowania i po prostu   Antonina  wskazała na jedną z moich dłoni  gdzie ukryte były karteczki i wybrana została .......

 gratuluję wygranej i pięknie dziękuję za wzięcie udziału w konkursie :)
Ponieważ bardzo lubię niespodzianki to póki co niech przydasie będą słodką tajemnicą,  fotki pokażę jak już dotrą do wygranych :)

pozdrawiam
P.S. Dzisiaj byłam na zumbie :) pierwszy raz ... i padam więc miłych snów i spokojnej nocy
5 komentarzy:

 1. Aaaaa!Dzięki! Super, bardzo się cieszę :) Gratuluję też nagrody drugiej osobie, która się zapisała :) świetny pomysł Moni ;)))
  Ja również nie rozumiem jak to możliwe, że przy tak licznych odwiedzinach zapisałyśmy się tylko my dwie??? O co kaman ludziska???

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że Natka będzie zadowolona z przydasi i wykorzysta je w swoich pięknych pracach :) gratuluje dziewczyny :) i dzięki, że jesteście :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też tego nie pojmuję! Ale bardzo cieszę się z wygranej, bo niespodzianki to coś, co lubię najbardziej!

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ha! Ja wyjasniłam dlaczego nie biorę udziału :(

  Gratuluję Beci i Natce...

  Pieknie zmieniła sie Twój kącik Monika... pojasniało :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No i udostępniłam dla moich znajomych, ale pewnie zapomniałam upublicznic... chociaż ? Chyba nie zapomniałam...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)