wtorek, 16 lipca 2013

zaproszenie na sesję

Uważam, że zaproszenie na sesję zdjęciową to fantastyczny pomysł bo po pierwsze ten kto zastanawia się co może się takiej małej dziecince przydać już zastanawiać się nie musi a po drugie to jest zawsze trafiony prezent. Nie ma obawy, że się nie spodoba bo kto nie chciałby mieć fantastycznie profesjonalnych zdjęć swojego dzieciątka ?
Ja baaaardzo lubię ( delikatnie mówiąc) wszelkiego rodzaju zdjęcia i kto u mnie był z pewnością to widział ... są wszędzie. Moim skromnym zdaniem zdjęcia to najfajniejsza pamiątka na całe życie. Problemem jest tylko to, że nie każdy  potrafi robić fajne zdjęcia a co za tym idzie później nie do końca lubimy je oglądać. Bo albo mama się źle się popatrzyła albo komuś nogi ucięło albo tata aktualnie zamknął oczy co u nas jest dość częstym zjawiskiem ... o nieeee na tym zdjęciu wyglądam grubo a tutaj wyglądam jak pijana, na tym z kolei więcej sufitu niż nas ... itp  Dlatego warto zafundować młodym rodzicom taką właśnie sesję bo nie dość, że dzieciaczek będzie wyglądał przesłodko to jeszcze z miłą chęcią będziemy wracać do właśnie tych zdjęć a dziecko jak już będzie dużym dzieckiem nie będzie się wstydziło sesji podczas przebierania pieluszki lub w czasie kąpieli. Te zdjęcia możemy pozostawić tylko i wyłącznie dla nas w naszej prywatnej galerii.


 

Coś się ostatnio rozpisuję strasznie ... niby mam zamiar jedno zdanie a później to jakoś samo leci. 
Do tego zaproszenia wykorzystałam papierki od UHK ( to już jakaś mantra czy co ? ) bodziaki to troszeczkę Galerii Papieru oraz ILS-u.

Pozdrawiam ciesząc się słoneczkiem :)

3 komentarze:

  1. Piękne i niezwykle słodkie te zaproszenia.Profesjolanie wykonane:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem oszołomiona i bardzo szczęśliwa z powodu tej całej masy wspaniałych komentarzy ... kurcze nawet już nie wiem co pisać, żeby to takie banalne nie było ale po prostu bardzo dziękuję bo to jest bardzo miłe :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Rewelacja i te słodkie bodki:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)