wtorek, 6 stycznia 2015

MÓJ ROCZEK Z UHK GALLERY

Witam pierwszy raz w Nowym Roku i życzę Wam wszystkiego co najpiękniejsze,  samych cudownych chwil, aby radość z tego co robimy wciąż była taka sama, a wena nigdy nie opuszczała, ale najważniejsze to zdrowie Kochani więc tego życzę Wam najwięcej. 

Jak przystało na początek roku nadszedł czas na podsumowania :)
Rok 2014 był bardzo wyjątkowy, bo właśnie na początku ubiegłego roku dotarła do mnie informacja o tym, że zostałam przyjęta do UHaKowego DT jako gościnna projektantka. Później okazało się, że zostaję na dłużej, dlatego mogę dzisiaj zrobić to krótkie podsumowanie, czyli pokazać Wam 5 wyjątkowych dla mnie prac oraz 3 przedmioty bez których nie wyobrażam sobie swojej pracy.

Pierwszą pracą jest moja pierwsza inspiracja na blogu UHK Gallery ... 
mój album i dla mnie wyjątkowy najbardziej.Trzy przedmioty bez których nie wyobrażam sobie swojej pracy ?
Ciężko było się zdecydować, bo trzy rzeczy dla scraperki to prawie nic, ale poza tymi najbardziej oczywistymi ja nie wyobrażam sobie pracy bez tuszu, sznurka i kosteczek 3D,
a jak mam być szczera to bez laptopa, dobrej kawy i muzyki w tle  też byłoby ciężko ;) Ściskam Was mocno i dziękuję za ten rok, za Wasze komentarze za dobre słowa :) 
Dzięki !!!!

Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda podsumowanie dziewczyn z UHaKowego DT to koniecznie zaglądajcie na blog UHK Gallery, bo w tym miesiącu będziemy pokazywać Wam nasze 3 i 5 :)
Pozdrawiam 
buziaki ;)5 komentarzy:

 1. wow, miałaś wspaniale twórczy rok , oby tak dalej

  OdpowiedzUsuń
 2. No nie da się ukryć,rok obfitował w same przepiękne prace!
  Oby ten był jeszcze lepszy! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wszystkie prace są wyśmienite

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :)